Rodinná firma s dôrazom na kvalitu

Viac ako tri generácie vedomostí 
a skúseností pretvárame do krásnych 
a nadčasových interierov na mieru.

náš príbeh

Remeselná tradícia malej dielne

História značky Kubík siaha do roku 1948, kedy sa Ferdinand Kubík rozhodol založiť malú remeselnú dielňu v Rabči. Začiatky v tejto dobe boli veľmi ťažké, čo mu prinieslo množstvo cenných skúseností. Tie úspešne predal svojmu synovi Jánovi.

Ján neskôr vedenie firmy prebral a aj vďaka vedomostiam od otca, rozšíril technologický fond rodinného podniku. Nasledovanie tradičných hodnôt firmy sa teda ukázalo ako správna voľba.

V kombinácii s modernými technológiami, ktoré neskôr priniesla tretia generácia Kubíkovcov, sa nám úspešne podarilo expandovať do celej Európy a priniesť tak radosť našim klientom.

Aj po stovkách dokončených projektov sa stále radi dívame na úsmevy našich spokojných zákazníkov. Pretože práve to nás ženie dopredu a dáva nám chuť neustále sa zlepšovať.

Naša misia

Kombinácia inovácie a tradície

Nájsť kvalitný nábytok navrhnutý tak, aby spĺňal náročné kritériá a zároveň ladil k sebe, je úloha, ktorá si vyžaduje množstvo síl. Naším cieľom je dopriať vám viac času na seba, ušetriť vám zbytočné starosti a pomôcť vám vyhnúť sa chybám pri zariaďovaní.

Vidieť našich spokojných zákazníkov nám prináša radosť, a preto chceme, aby váš interiér bol viac ako len zaplnený priestor. Prinesieme vám domov, ktorý bude funkčný a zároveň príjemný na pohľad. Aby ste cítili, že ste naozaj doma.

naše hodnoty

Hodnoty o ktoré sa opierame

01.

Starostlivosť

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto vám prinášame kompletnú starostlivosť od návrhu až po realizáciu.

02.

Spoľahlivosť

Zakladáme si na kvalite, preto používame najkvalitnejšie materiály od popredných dodávateľov. Na váš nábytok sa budete môcť spoľahnúť.

03.

Tradícia

Viac ako 70 rokov fungovania našej dielne sme dosiahli hlavne vďaka dodržiavaniu tradičných postupov. Vy sa tak možete spoľahnúť na naše skúsenosti.

04.

Inovácia

Neustále napredujeme. Pravidelne vylepšujeme naše vybavenie, aby sme vám vedeli zaručiť prvotriednu kvalitu a zlepšiť čas dodania.

05.

Estetika

Dokonalé bývanie nie je len o kvalite, ale aj o estetike. Naši dizajnéri dodajú vášmu interiéru osobnosť, ktorá bude ladiť s tou vašou.

06.

Remeselnosť

Náš tím sa skladá z rôznych špecialistov. Každá časť projektu dostáva plnú pozornosť od pravého experta v remesle.

naša kancelária

Navštívte nás

Radi vás privítame aj osobne v našej kancelárii.

konzultáciA zdarma

Váš dokonalý interiér na mieru, bez starostí

Premeňte váš interiér nadčasovým nábytkom, vyrobeným presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú konzultáciu, kde spoločne preberieme všetky detaily vášho vysnívaného bývania.