naše služby

Aký bude váš vysnívaný interiér?

Ak plánujete prerábať váš súčasný interiér, alebo začínate nový projekt, správny dizajn vám dá viac ako len funkčnosť. Kvalitne navrhnutý interiér vám ušetrí starosti, povznesie vašu náladu a zdokonalí váš odpočinok alebo prácu. My vám prinášame kompletné riešenia od návrhu až po realizáciu. Rozkliknite si jednotlivé služby a zistite, ako si môžete uľahčiť zariaďovanie.

Postup

Ako prebieha spolupráca

Ak si chcete dohodnúť konzultáciu, no neviete, čo všetko budete potrebovať, nezúfajte. Prečítajte si, ako prebieha celý proces spolupráce. Nemusíte mať všetko do bodky premyslené, radi s vami preberieme špecifiká, a ak budete chcieť, aj poradíme.

1. Kontaktujte nás

Kontaktovať nás môžete rôznymi spôsobmi, vyberte si ten, ktorý preferujete. Zavolajte nám na +421 918 171 725, napíšte nám mail na info@kubik.sk, alebo vypíšte kontaktný formulár priamo tu na stránke. Pri mailovej komunikácii nám, prosím, nechajte aj preferovaný kontakt na vás.

3. Vypracujeme vám cenovú ponuku

Keď získame predstavu o tom, ako bude projekt vyzerať, vypracujeme pre vás cenovú ponuku spoločne s časovým harmonogramom. Po odsúhlasení pripravíme všetky potrebné dokumenty.

5. Pustíme sa do výroby a realizácie

V závislosti od služby sa pustíme do prípravy výroby. V prípade potreby zameráme priestory špeciálnou digitálnou technikou, prípadne pripravíme interiérovú štúdiu.

2. Dohodneme si nezáväzné stretnutie

Obratom si dohodneme nezáväzné stretnutie, kde nám priblížite svoje predstavy o tom, ako by mal vyzerať váš projekt. Prediskutujeme východiskový stav, predstavy, ciele i finančné možnosti projektu.

4. Podpíšeme zmluvu o spolupráci

Všetky zmluvy dostanete na kontrolu a po odsúhlasení všetkých náležitostí spoločne podpíšeme zmluvu o spolupráci. V tomto bode sa už budeme môcť pustiť do realizačných procesov.

6. Montáž a odovzdanie interiéru

Po zhotovení vášho interiéru sa v prvom rade uistíme, že je všetko v poriadku. Nasimulujeme jeho finálne zloženie u nás v štúdiu. Ak je váš nábytok bez chýb, rozložíme ho naspäť na menšie časti a expedujeme priamo k vám.

konzultáciA zdarma

Váš dokonalý interiér na mieru, bez starostí

Premeňte váš interiér nadčasovým nábytkom, vyrobeným presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás a dohodnite si bezplatnú konzultáciu, kde spoločne preberieme všetky detaily vášho vysnívaného bývania.