Výroba na mieru

Nebaví vás už chodiť z predajne do predajne, aby ste aj napriek tomu všade našli rovnaký, nudný nábytok? Nechajte si ho vyrobiť na mieru. Vybudujte si interiér, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám a bude pritom vyzerať dobre.

Výroba na mieru

Nechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme.

Ak sa s nami práve teraz neviete skontaktovať, nerobte si starosti. Vyplňte váše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme.

Thank you

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.

Interiér, ktorý bude naozaj váš

Či už si necháte navrhnúť interiér od nás, alebo prídete s vlastným návrhom, výsledkom bude originálny nábytok, ktorý budete mať len vy. Žiadne masovo vyrábané, nekvalitné kusy, ktoré majú za úlohu pasovať do čo najviac domácností a neprinášajú žiadnu pridanú hodnotu.

Nábytok vyrobený na mieru bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Prispôsobí sa vám a premení váš interiér na výnimočné miesto, stvorené len pre vás.

Používame iba tie najkvalitnejšie materiály od popredných európskych a svetových výrobcov. Váš nábytok bude nielen pekný a jedinečný, ale zároveň aj vysoko kvalitný a funkčný.

V konečnom dôsledku tak ušetríte čas, peniaze, aj starosti.

Máte svoj vlastný dizajn?

Vieme, že každý človek má iný vkus, a to platí aj pri interiérovom dizajne. Ak máte vlastný projekt od svojho obľúbeného dizajnéra, alebo sa dizajnu venujete vy sami, s radosťou ho premeníme na realitu.

Máme za sebou už množstvo úspešných projektov s rôznymi dizajnérmi. Vieme ponúknuť profesionálnu spoluprácu pri realizácii interiérových riešení, konzultácie detailov alebo ďalších iných náležitostí v rámci nášho B2B programu.

Pri takýchto projektoch veľmi radi komunikujeme s autormi návrhov, aby sme váš projekt doladili do dokonalosti.

Váš interiér tak bude iba váš a projekt sa prispôsobí vám. To znamená úplnú pohodu pri riešení interiéru, riešenia na mieru vašim požiadavkám a dlhotrvajúcu radosť.

Dohodnite si konzultáciu a buďte o krok bližšie k vysnívanému interiéru.

Odborné, remeselné spracovanie

Každý kus nábytku ktorý vyrobíme, prechádza profesionálnym výrobným postupom. Pred samotnou výrobou vypracujeme výrobnú dokumentáciu. Túto dokumentáciu následne konzultujeme s vami alebo vami poverenou osobou.

Konzultácie prebiehajú väčšinou mailovou komunikáciou, no v prípade, že by si to situácia vyžadovala, je možné prediskutovať váš projekt osobne alebo online.

Vaša spokojnosť je prvoradá, preto ešte predtým, ako sa pustíme do výroby, je potrebné, aby ste výrobnú dokumentáciu schválili vy alebo váš architekt/dizajnér. Po schválení dokumentácie začneme výrobu vášho nábytku.

Pre čo najväčšiu presnosť používame CNC stroje, ktoré podľa projektovej dokumentácie dokážu vyrobiť váš nábytok s maximálnou presnosťou.

Zároveň si uvedomujeme, že je potrebný aj odborný zákrok. Presnosť CNC strojov doplníme o remeselné spracovanie detailov, ako napríklad:
- Zosadzovanie dyhy
- Ohýbanie materiálov
- Aplikácia náterových hmôt - moridlá, lak, olej
- Zakomponovanie kvalitných kovaní

A ďalšie potrebné úkony. Váš interiér tak dostane kompletnú starostlivosť a vďaka vysoko kvalitným materiálom, ktoré nám dodávajú poprední európski a svetoví výrobcovia, výrabame pre vás nábytok najvyššej kvality.

Výroba na mieru, krok po kroku

Naším cieľom je uľahčiť vám život a priniesť radosť do vašich priestorov. Spolupráca s nami je preto bez zbytočných komplikácií.

Ako to bude prebiehať?
- Kontaktujete nás s vašou požiadavkou - Ak ide o návrh mimo našej autorskej dielne, podrobne sa s ním oboznámime
- Dohodneme si spoločnú konzultáciu a pripravíme cenovú ponuku
- Zameráme vaše priestory pokročilou digitálnou technikou
- Vypracujeme podrobnú výrobnú dokumentáciu, ktorú vám odovzdáme na schválenie
- Po odsúhlasení dokumentácie začneme výrobu vášho nábytku
- Nasimulujeme zloženie interiéru v našom štúdiu a preveríme kvalitu
- Nábytok naspäť rozoberieme zabalíme a pošleme k vám

Ak ste sa rozhodli skrášliť si svoj interiér, alebo máte ešte stále otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.