Návrh interiéru

Dodajte vášmu interiéru dušu a vyhnite sa zbytočným chybám pri zariaďovaní. Stovky spokojných zákazníkov si už užívajú svoj vysnívaný interiér, navrhnutý našimi skúsenými dizajnérmi.

Návrh interiéru

Nechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme.

Ak sa s nami práve teraz neviete skontaktovať, nerobte si starosti. Vyplňte váše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme.

Thank you

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.

Kvalitný návrh interiéru vám zlepší život

Prostredie, v ktorom sa nachádzame, nás ovplyvňuje oveľa viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. V interiéry, v ktorom trávime čoraz viac času, je to obzvlášť dôležité. Desiatky štúdií dokázali, že dizajn miestnosti dokáže ovplyvniť aj naše zdravie.

Zle nadizajnované miestnosti podporujú depresiu, podráždenosť, alebo dokonca zhoršujú spánok. Rovnako to platí aj v opačnom prípade.

Správne navrhnutý interiér dokáže:
-
Pozdvihnúť vašu náladu
- Znížiť stres
- Dodať pocit bezpečia
- Zlepšiť organizáciu domácnosti alebo kancelárie
- V konečnom dôsledku výrazne zlepšiť váš život

Ako sa teda vyvarovať chybám pri návrhu? Je viacero spôsobov.

Môžete si naštudovať, ako rozloženie nábytku vplýva na psychiku, ako zladiť farby, aby na nás priaznivo pôsobili, čo všetko by mal zvládať naozaj funkčný nábytok, ako správne využiť priestor a množstvo ďalších vecí.

Alebo si vyberte ten jednoduchší spôsob.

Nechajte to na nás

Sme architekti a dizajnéri, ktorí majú za sebou stovky projektov. Roky skúseností nám dali množstvo vedomostí, ktoré aj napriek tomu každý deň zlepšujeme, a preto vám vieme dať dizajn, ktorý splní všetky vaše požiadavky a prinesie vám radosť.

Baví nás tvorba interiéru, ktorý je príjemný funkčný a estetický. Či už ide o vaše bývanie alebo kanceláriu. Ku každému projektu sa staviame individuálne a dostáva našu plnú pozornosť, pretože iba tak vám vieme priniesť to najlepšie.

Nechajte si aj vy vypracovať návrh interiéru, vďaka ktorému si vaše priestory zamilujete.

Spoločne objavíme potenciál vášho interiéru

Aj keď nás baví tvoriť interiéry podľa seba, je to v prvom rade o vás. Spolupracovať budeme od samotného začiatku, aby sme spoločne našli ideálne riešenia. Vysvetlíme vám všetky podrobnosti riešení, objasníme funkcionalitu, prípadne ponúkneme alternatívu.

Vášmu projektu sa budú naplno venovať naši skúsení dizajnéri, aj architekti. Dostanete komplexné riešenie pre váš celý interiér, zamerané na každý detail.

Vďaka zapojeniu celého tímu je o váš projekt postarané zo všetkých uhlov. Vypracujeme vám riešenia, ktoré by u iných dizajnérov neboli možné. Navyše tak dokážeme odstrániť chyby, ktoré by v bežných prípadoch zostali nepovšimnuté.

Ako prebieha návrh interiéru u nás?

Návrhu interiéru od nás prebieha tak jednoducho, že si ani nevšimnete a váš vysnívaný interiér budete mať na dosah ruky.
- Oslovíte nás pre záujem o spoluprácu
- Dohodneme si počiatočné stretnutie
- Prekonzultujeme východiskový stav, predstavy, ciele a finančné možnosti projektu
- Náš tím pripraví interiérovú štúdiu, ktorú spoločne prediskutujeme
- Po odsúhlasení je váš návrh pripravený
- V prípade vzájomnej dohody sa pustíme do realizácie navrhnutého interiéru

Jednoduchšie to už byť nemôže. Ušetrite si čas a starosti a dodajte vášmu interiéru dušu už teraz.