Realizácia na kľúč

Ušetrite si čas a zahoďte všetky starosti so zariaďovaním interiéru. S našou najkomplexnejšou službou máte celý interiér presne podľa vašich predstáv na dosah ruky. Vyriešime za vás všetko od návrhu až po montáž. A vy nebudete musieť pohnúť

Realizácia na kľúč

Nechajte nám na vás kontakt a my sa vám ozveme.

Ak sa s nami práve teraz neviete skontaktovať, nerobte si starosti. Vyplňte váše kontaktné údaje a my sa vám obratom ozveme.

Thank you

Your message has been submitted.
We will get back to you within 24-48 hours.
Oops! Something went wrong.

Kompletný interiér na kľúč, bez starostí

Hľadať nábytok v rôznych predajniach je časovo náročné a často sa stáva, že séria, ktorá sa vám zapáči, neobsahuje všetky potrebné časti.

Robiť kompromis v takejto situácii je zbytočne frustrujúce a na konci máte pocit, že ste minuli množstvo peňazí, a predsa nedostali to, po čom túžite.

Našťastie, mať dokonalý ineriér je teraz úplne jednoduché. Ponúkame vám riešenie, vďaka ktorému budú vaše priestory vyzerať presne podľa vašich predstáv a bez zbytočného behania po predajniach.

Váš interiér bude vždy tej najvyššej kvality, za ktorú ručíme. Spolupracujeme výhradne s overenými, lokálnymi a svetovými dodávateľmi.

Všetky starosti vyriešime za vás. Váš nábytok:
- Navrhneme s nadčasovým dizajnom
- Vyrobíme presne podľa vašich predstáv
- Privezieme priamo k vám domov
- Namontujeme, aby všetko do seba zapadlo

Čo budeme potrebovať od vás?

Vašu predstavu ideálneho interiéru

Áno, je to také jednoduché. Nemusíte behať po predajniach s fotkami nábytku, ktorý ste si už vybrali, či vám bude ladiť s ďalším dielom, ktorý plánujete kúpiť. Nemusíte hľadať kompromis medzi tým, čo sa vám páči, a tým, čo je funkčné.

Stačí, že nám opíšete, ako by mal vyzerať interiér vašich snov, a ostatné už bude na nás.

Nestrácajte zbytočne ďalší čas a začnite si užívať váš vysnívaný interiér rovnako, ako stovky našich spokojných zákazníkov.

Vyriešime každý detail vášho projektu

Realizácia na kľúč vám prinesie kompletné zastrešenie vášho projektu. To znamená, že celý projekt bude riešený našimi internými špecialistami. Vďaka tomu vám vieme zaručiť najvyššiu kvalitu každého detailu.

Pri tejto forme spolupráce sa nemusíte starať naozaj o nič. Váš projekt dovedieme do dokonalosti, na základe vašich predstáv.

Spolupracujeme aj s profesistami a remeselníkmi z rôznych odvetví. Vďaka tomu vieme váš projekt posunúť na ešte vyššiu úroveň. Projekčne, aj profesne. Od stavebných prác až po tie dekoračné.

Neváhajte nás preto kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou pre váš projekt.

Ako bude vyzerať cesta k vašemu dokonalému interiéru?

Pri takýchto komplexných projektoch je samozrejmé, že každý bude jedinečný svojím vlastným spôsobom. Preto sa ku každému staviame individuálne.

Aby sme vám však vedeli priblížiť, ako bude celý proces prebiehať, spísali sme pre vás zopár orientačných bodov postupu:
- Kontaktujete nás s vašou požiadavkou
- Dohodneme si spoločnú konzultáciu, kde preberieme vaše predstavy
- Vypracujeme interiérovú štúdiu s cenovou ponukou, ktorú vám dáme na schválenie
- Po odsúhlasení začneme výrobný proces vášho nábytku
- Vaše priestory zameriame presnou digitálnou technikou
- Nábytok vyrobíme a overíme kvalitu nasimulovaním zloženia
- Nábytok rozložíme, dovezieme k vám a namontujeme

Nestrácajte zbytočne ďalší čas a začnite si užívať váš vysnívaný interiér rovnako, ako stovky našich spokojných zákazníkov.